Kada reikalinga verslo paskola?

buhalterijos kursaiĮkurti savo verslą – nemenkas iššūkis. Ypač jei neturite didelio pradinio kapitalo, o galvoje – šimtai idėjų ir būdų jas įgyvendinti. Jei tam pritrūksta pinigų, nereikėtų nuleisti rankų ir manyti, kad planas nepavyko. Tiesiog pasirinkite tinkamą būdą jų pasiskolinti ir pinigus į verslo plėtrą ar įkūrimą investuoti protingai. Daugelis mano, kad verslo paskolą gali gauti tik bankuose ir išsigąsta ilgų tvirtinimo terminų, įsipareigojimų ar didelės dokumentacijos, kuriai reikia skirti nemažai savo ir taip brangaus laiko.

Paprastesnis ir greitesnis būdas tai padaryti – kredito ir paskolų bendrovės, kurios specializuojasi šioje srityje. Žinoma, reikėtų nepamiršti, kad verslo paskola reiškia atsakomybę, todėl labai svarbu įvertinti savo galimybes ir gerai pagalvoti, ar jums to tikrai reikia. Kada verslo paskola iš tiesų gali būti naudinga?

Paskola naujam verslui

Jei turite puikų verslo planą, tačiau tam reikia pinigų, jums būtina pritraukti investicijų. Daug kas pasiryžta ieškoti investuotojų, tačiau šis procesas gali užsitęsti, dažnai sėkmės atveju investitoriai pasiglemžia nemažą pelno procentą. Jei norite pinigų gauti greičiau ir lengvesniu būdu, pateikite paraišką paskolai verslui. Jas priima nemaža dalis kredito bendrovių. Tik vertėtų įsidėmėti, kad kiekviena paskolos įmonė taiko skirtingas sąlygas: vienos prašys įkeisti turtą, kitoms bus reikalinga verslo idėja ir planas, trečios suteikia paskolas tik smulkiam verslui. Pasistenkite atsirinkti įmonę, kuri geriausiai atitiks jūsų lūkesčius ir netaikys didelio palūkanų mokesčio.

Investicinė verslo paskola

Investicinė verslo paskola reikalinga jau įkurtai bendrovei, kuriai reikalinga veiklos plėtra. Tokio tipo kreditas gali būti teikiamas jeigu ketinate įsigyti gamybai būtinos įrangos, nekilnojamojo turto, savo prekę ar paslaugą įvesti į užsienio rinkas ir pan. Norint gauti investicinę verslo paskolą reikia atitikti tam tikrus reikalavimus. Dažniausiai paraiškos teikėjas turi būti įmonė, kuri veikia bent metus arba du, gauna atitinkamas metines pajamas (pavyzdžiui, ne mažiau nei 40 000 eurų), neturi didelių įsiskolinimų ir yra sąžininga mokesčių mokėtoja. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.