Kas yra fizinio asmens bankrotas?

fizinio asmens bankrotasJei šiuo metu turite didelių finansinių sunkumų ir, kaip fizinis asmuo, svarstote bankroto galimybę, Jums tikriausiai dėl to kyla daugybė klausimų. Kas yra bankrotas? Kokiomis sąlygomis gali bankrutuoti fiziniai asmenys? Kiek kainuoja fizinio bankroto procedūra? Kas teikia tokias paslaugas? Ar galiu susitvarkyti su šia situacija savarankiškai? Ir daug kitų klausimų. Taigi čia, mes Jums plačiau papasakosime apie tai kas yra fizinio asmens bankrotas.

Fizinio asmens bankrotas įvairiose šalyse veikia skirtingai. Priklausomai nuo to kur gyvenate ir kur norite kreiptis dėl fizinio asmens bankroto yra skirtingi reikalavimai ir sąlygos. Kai nusprendžiate jog Jums nebeliko jokio kito kelio kaip tik bankrutuoti, visos Jūsų skolos turi galimybę būti nurašomos. Sprendimas bankrutuoti yra didelis žingsnis ir šis žingsnis apima mokesčius ir gali turėti įtakos įvairioms Jūsų gyvenimo sritims, tokioms kaip Jūsų darbas arba namai.

Ar fizinio asmens bankrotas man yra tinkamas sprendimas?

Fizinio asmens bankrotas tai tokia nemokumo forma, kuri paprastai yra tinkama fiziniam asmeniui tik jeigu jis yra nepajėgus išsimokėti savo skolas per racionalų laikotarpį. Jums priklausantis turtas, toks kaip namas, žemės, mašina ar laivas, įprastai bankroto atveju yra parduodamas tam, kad būtų grąžinta skola. Tai reiškia, jei Jūsų turto vertė yra didesnė nei skolos suma arba jeigu Jūsų periodiniai mokėjimai yra vis atnaujinami ir Jūs galite sau leisti juos mokėti — vargu ar Jūs galėsite skelbti fizinio asmens bankrotą.

Jeigu Jūs atitinkate visus reikalavimus keliamus žmogui, kuris nori skelbti bankrotą, tuomet, po to kai jau oficialiai bus paskelbtas Jūsų, kaip fizinio asmens bankrotas, Jūsų kreditoriai nurašys savo neužtikrintas skolas. Tokiu būdu Jums suteikiamas šansas pradėti viską iš naujo ir jau be smaugiančių skolų. Bankrotas paprastai trunka dvylika mėnesių ir per šį laikotarpį fizinis asmuo turi labai daug finansinių apribojimų. Pasibaigus bankroto laikotarpiui, Jūs būsite iš jo „išleidžiamas“.

Jei jau bankrutavote, ateityje galite turėti sunkumų, jei norėsite imti kreditų, nes bankroto įrašas liks Jūsų kredito bylos istorijoje šešerius metus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.