Skolos išieškojimas: su specialistais ar pačiam?

Skolininkai – tikras vargas. Dažnai iki paskolos gavimo kalbėję labai gražiai, atėjus terminui – dingsta. Žinoma, tai erzina. Ne tik dėl to, kad norisi atgauti savo pinigus, tačiau ir dėl moralinių aspektų. Ypač, kai skolininkas – pažįstamas, artimas žmogus.

Pagalba, kai jos reikia

Jeigu turite skolininkų – siūlome nesivarginti ir kreiptis į specialistus, kurie skolos atgavimo darbus atliks už jus. Galima prašyti specialistų padėti atgauti skolą arba galimas skolos pardavimas, kuris ne ką mažiau pasiteisina. Abi galimybes siūlo eskolos.lt. O kodėl geriau yra kreiptis pagalbos, o ne pačiam bandyti atgauti skolą?

Nėra lengva rasti skolininkus

Visada verta tartis su specialistais, kad ir kokios paslaugos Jums reikia, vien dėl to, kad taip galite sutaupyti daug laiko. Džiugu, kad didžioji dalis skolų yra atgaunamos ikiteisminiu būdu, tad taip galima sutaupyti ir daug laiko, ir nervų.

Tiesa, ne visada fiziniam asmeniui yra paprasta rasti skolininkus, kurie dažnai linkę slėptis iki kol jų nepradeda ieškoti specialistai.

Ikiteisminio skolos atgavimo principas yra atgauti skolas be teismo. Taigi, atsakingi asmenys susisiekia su skolininku ir bando suderinti skolos išmokėjimo grafiką. Deja, kadangi daugelis skolininkų linkę slėptis – dažnai specialistams tenka kreiptis į Registrų paslaugas teikiančias įmones, kurio padeda rasti ieškomą asmenį. Fiziniai asmenys neturi tokios galimybės arba jos labai ribotos, tad rasti ieškomą žmogų gali būti sunku arba net neįmanoma.

Skolos atgavimas teismo būdu

Nors prioritetas visada yra skolos atgavimas be teismo, tačiau pasitaiko atvejų, kai tik su pykčiais pavyksta atgauti tai, kas Jums priklauso. Tokiu atveju, žinoma, laukia sudėtingas procesinis ieškinys su visomis jame esančiomis smulkmenomis, kurias Jums detaliai paaiškinti gali tik savo sferos profesionalas.

Ne ką mažiau jėgų reikalauja ir kova su įmonėmis. Pastebima, kad iš fizinių asmenų atgauti skolas dažniausiai paprasčiau, kadangi jie labiau įbauginami žodžio „teismas“. Su juridiniais asmenimis gali būti sunkiau, skolos atgavimo procesas gali trukti ilgiau. Visgi, sudarius skolos atgavimo sutartį su patyrusia komanda galite būti ramus, kad ilgainiui pinigai vėl bus Jūsų sąskaitoje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.