Sunkios emigrantų būsto paieškos su profesionalų pagalba tampa lengvesnės

teikia paskolas dirbantiems užsienyjeŽvelgiant į įspūdingus emigracijos mastus, teiginys, jog lietuvių tautai nuo seno būdingas sėslumas, gali pasirodyti abejotinas. Visgi faktas, jog lietuviai, kurie ilgus metus pluša keldami kitos šalies ekonomiką ir tikėdamiesi pagerinti savo finansinę gerovę, slapta puoselėja svajonę apie jaukų lizdą tėvynėje…Tie, kurie dirba daug metų ar turi tokias pajamas, jog gali iš karto skirti reikiamą sumą gyvenamojo ploto įsigijimui, nieko nelaukę taip ir daro. Net jei artimiausiu metu ir neketinama grįžti į tėviškę, įsigytą būstą galima „įdarbinti“ – nuomoti (nuomos kainos Lietuvoje, kaip žinia, šiuo metu yra iš tiesų aukštos). Kita žmonių grupė, taip pat norinti nuosavo gyvenamojo kampo tėviškėje, tačiau dar neturinti pakankamai atliekamų pajamų, gali pasidomėti, kas teikia paskolas dirbantiems užsienyje bei kokios sąlygos jų gavėjams keliamos. Gal ir nustebsite, tačiau bankai, pamatę jūsų gaunamą atlyginimą, gerokai aukštesnį už lietuviškąjį vidurkį, neliks sužavėti ir nepradės dalinti aukso kalnus. Emigrantams, kalbant apie paskolas būsto įsigijimui, taikomi kur kas griežtesni reikalavimai, negana to, pats paskolos procesas yra gana sudėtingas ir reikalaujantis daug laiko.

Esama situacija neturėtų atbaidyti jūsų nuo svajonės įsigyti gyvenamąjį būstą Lietuvoje. Projektas Namailietuvoje.lt žino, kas teikia paskolas dirbantiems užsienyje ir gali tapti patikimu partneriu šiame procese! Šio projekto komanda, gavusi užklausą iš emigranto, pastarojo paraišką pateikia visiems kreditoriams, su kuriais bendradarbiauja. Didžiąją pastarųjų dalį sudaro kredito unijos, kurios, lyginant su komerciniais bankais, teikia paskola dirbantiems užsienyje kur kas palankesnėmis sąlygomis. Klientas, gavęs atsakymus iš kreditorių, gali išsirinkti priimtiniausią variantą arba atidėti būsto paieškas ateičiai (galbūt nuspręsite, jog palūkanos bei kitos paskolos sąlygos jūsų netenkina ir verčiau palaukti, kol savarankiškai sukaupsite visą sumą).

Įvertinus gautus pasiūlymus ir nusprendus vienu iš jų pasinaudoti, Namailietuvoje.lt tarpininkauja ir būsto paieškos bei šio įsigijimo procese. Radus tinkamą variantą, sutvarkius būsto įsigijimo dokumentus ir raktams atsidūrus rankose, projekto komandos darbai, jums pageidaujant, naujai įsigytą būstą gali ir „įdarbinti“ – tai yra surasti patikimus asmenis, kurie, jums tebegyvenant užsienyje mokės už nuomą. Nuomos kaina, priklausomai nuo būsto būklės bei vietos, mėnesinę paskolos įmoką gali ne tik padengti, bet ir šią…viršyti. Tokiu atveju nuosavo būso įsigijimas tampa pelną nešančiu verslu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.