Darbo skelbimai buhalteriams ir vadovams

darbo skelbimaiSkelbimais internete naudojasi visi. Paprasti žmonės, norintys išvalyti savo spintas ir sandėliukus, verslininkai, norintys paskatinti prekybą, darbo ieškantys žmonės. Net ir buhalteriai. Kodėl? Todėl, kad tai apsimoka ir yra naudinga. Pagrįsime savo teiginius.

Darbo skelbimai – ieško

Darbo ieško ne tik virėjai, vertėjai, bet ir buhalteriai. Dėl to skelbimų portalai pilni panašių skelbimų „Ieškau buhalterio darbo”, arba reklamuojamos paslaugos tiesiai šviesiai – „buhalteris veda buhalterinę apskaitą pigiai ir kokybiškai”. Tai leidžia suprasti, kad ši interneto sritis yra išnaudojama tiksliai taip, kaip ir numatyta. Jei tai nebūtų efektyvu, niekas nesinaudotų, o eitų į CV portalus ir darbo ieškotų per ten, arba per pažįstamus.

Darbo skelbimai – siūlo

Verslui reikia gero buhalterio, todėl paieškos vyksta gana intensyviai ir šiame fronte. Aišku, visada galima internete susirasti buhalterinių paslaugų įmonę, kuri tvarkys buhalteriją, tačiau ne visada toks poreikis yra. Kartais kaip tik norima įdarbinti savą buhalterį bent 0,5 etato, kad būtų galima visada tobulėti ir ieškoti bendrų finansinių sprendimų. Darbo skelbimai internete visada patraukia verslininkų dėmesį. Jiems svarbu rasti buhalterį, kuris norėtų dirbti. Tie, kurie turi pakankamai klientų ir aptarnauja kelias įmones, per skelbimus paprastai nesiskelbia. Jei tik darbo krūvis būna nepakankamas, buhalteris iš karto deda skelbimą, tikėdamasis greitai sukontaktuoti su dar viena įmone, kuriai reikia pagalbos su finansais ir buhalterija.

Kartais nutinka taip, kad laikinas buhalteris tampa nuolatiniu, arba pasiūlomas toks sandėris, kad kitų įmonių aptarnauti tiesiog nebeapsimoka nei fiziškai, nei finansiškai. Štai jums ir tas atvejis, kai surandamas darbuotojas per paprasčiausius skelbimus.

Rizika

Verslas rizikuoja visada. Nesakome, kad darbo skelbimai paprastame skelbimų portale yra skirti žemos kvalifikacijos darbuotojams, tačiau grūdus nuo pelų atsisijoti reikia dar atsirinkinėjant buhalterius. Idealiausias variantas – kandidatams duoti konkrečią užduotį ir leisti stebėti profesionaliam buhalteriui, kaip su ja susitvarkoma. Tik tokiu atveju galima patikrinti, ar per skelbimus atėjęs kandidatas yra pakankamai patyręs ir gali dirbti įmonėje. Visada rizika yra, ir su ja reikia susitaikyti. Svarbu, kad buhalteris būtų sukalbamas ir norėtų tobulėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.