Greitas kreditas: kaip jį grąžinti maisto sąskaita

greitas kreditasNeretai žmonėms greitas kreditas siejasi su sudėtingu įsiskolinimu, tačiau kreditą lengvai atidavę žmonės patikintų, kad tai padaryti nesunku. Šį kartą papasakosime, kaip greitas kreditas gali būti lengvai grąžinamas maisto sąskaita, o šeima valgys netgi geriau nei prieš tai.

Pirmas žingsnis – skolinkitės tiek, kiek iš tiesų reikia

Verta pradėti ne nuo to momento, kai jūs jau lakstote degančia galva šaukdami, kad prisiskolinote ir dabar kažkaip reikės viską grąžinti, o dar prieš viskam prasidedant. Pirmiausia turite prieš skolinantis įvertinti kelis dalykus:

 • Ar tikslas, kuriam skolinatės, yra tikrai reikalingas;
 • Ar skolinatės iš patikimos skolinimosi platformos;
 • Ar skolinatės būtent tą sumą, kurios reikia, o ne per didelę ar per mažą;
 • Ar yra realu pagal esamus terminus grąžinti šį kreditą.

Tai įvertinę jūs jau žinosite, ką daryti toliau, koks greitas kreditas telefonu jums iš tiesų bus tinkamas, o koks ne.

Antras žingsnis – įvertinkite visą atsakomybę, kurią priimsite

Tikra ties – reikia ne tik pagalvoti apie tai, kiek skolinatės, bet ir prisiimti visą atsakomybę. Štai kokios atsakomybės jums atiteks:

 • Pasiskolintus pinigus panaudoti tikrai tikslingai, o ne prašvilpti vėjais;
 • Laikytis pinigų grąžinimo gyvenimo plano nuo pirmos dienos;
 • Įvertinti riziką, kas bus, jeigu negalėsite dėl nelaimingų atsitikimų grąžinti pinigų;
 • Turėti net ir planą B ir planą C.

Trečias žingsnis – atsisakykite netinkamo maisto

O dabar smagioji dalis. Jeigu jūsų greitas kreditas internetu reikalauja kas mėnesį grąžinti iki 200 eurų, tiek jūs galite tikrai grąžinti kas mėnesį sutaupydami tik maisto sąskaita. Tačiau pirmiausia jums reikės atsisakyti tam tikrų produktų ir maisto. Vėliau visa tai pakeisime kitais, iš tiesų teisingais pasirinkimais.

Taigi, pirmiausia pamirškite visą perdirbtą maistą. Jis jums nereikalingas. Perdirbtas maistas yra 10 kartų brangesnis už neperdirbtą. Jis skatina persivalgymą, nes kelia priklausomybę tarsi koks narkotikas. Taip pat jame visada yra labai daug angliavandenių ir riebalų, mažai skaidulinių medžiagų, o tai yra nesveiki dalykai, kurių perteklių mes puikiai matome ant savo šlaunų ir pilvo. Be to, šie produktai dažnai turi ir nesveikų, su vėžiu bei kitomis ligomis siejamų dalelių. Tokių kaip: transriebalai, genetiškai modifikuoti produktai, saldikliai, kancerogenai, įvairūs maisto priedai.

Toliau – jums reikia atsisakyti maisto pirkimo nuolat po truputį. Kai perkate šiuos maisto produktus kasdien atėję į parduotuvę, jūs ten praleidžiate tikrai daug laiko, o tai nėra gerai jums. Taigi, pamirškite pirkimą po truputį, nes vis prisipirksite, ko nereikia.

Galiausia – atsisakykite mėsos ir gyvulinių produktų. Pirmiausia, jie yra patys  brangiausi, lyginant su kitos kategorijos maistu. Taigi, greitas kreditas be užstato bus lengviau grąžintas, jei neleisite tam pinigų. Antra, visi tyrimai rodo, kaip toks maistas kenkia sveikatai. Ir galiausiai – būkite dėkingi kitiems šios planetos gyventojams, jūs jau suvalgėte pakankamai daug kitų gyvų ir dėl  jūsų skrandžio malonės nužudytų  gyvūnų.

Daugiau apie greitus kreditus sužinokite čia.

Ketvirtas žingsnis – priimkite tinkamą maistą

Taigi, kaip gauti greitą kreditą jūs, be abejo, žinote. O dabar sužinokite ir, kaip gauti tinkamo maisto. Kuris bus sveikas ir sutaupys jums po kelis šimtus eurų per mėnesį. Tą padės padaryti keli principai:

 • Pirkite du kartus į mėnesį dideliais kiekiais;
 • Vartokite kuo daugiau įvairių daržovių. Pirkite jas grynas, iš jų gaminkite patiekalus namuose;
 • Mėsą keiskite žuvimi, tokiais baltymų šaltiniais kaip pupelės ir riešutai.

Argi ne paprasta? Pabandykite taip gyventi bent mėnesį ir pamatysite, kaip puikiai jausitės, atrodysite, ir kaip jums nuo viso to pagerės bei susitaupys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.