Kada paskolos internetu pagaliau bus vertinamos labiau teigiamai?

paskolos internetuReputacija – labai sudėtingas dalykas, nes kartais ji atsiranda visai ne dėl teisingų priežasčių. Pavyzdžiui, paskolos internetu tėra būdas pasiskolinti, tačiau jos neretai visuomenėje vertinamos ne teigiamai. Nors skolinasi žmonės niekieno neverčiami, maksimaliai patogiomis jiems sąlygomis, būna informuojami apie visas palūkanas iš anksto, o šios vėliau niekada ir nepasikeičia. Tad iš kur ir kodėl atsiranda tas neigiamas nusistatymas, jeigu 90 proc. žmonių dėkoja ir džiaugiasi dėl tokių paslaugų?

Prastą reputaciją užtraukė senieji klientai

Viena iš priežasčių, dėl ko gali susidaryti įvaizdis, kad paskolos internetu yra kažkas negero, tai kažko nesupratusių, o gal nesąžiningai gyvenančių žmonių patirtys. Dabartiniai skolinimo standartai jau neleidžia tokiems asmenims skolinti, kad jie neįklimptų, pvz., vartojamosios paskolos internetu dabar niekada nėra suteikiamos žmonėms, kurie neturi darbo, yra prasiskolinę ir pan. Anksčiau, kai nebuvo jokio reguliavimo, paskolas žmonės gaudavo lengviau, tame tarpe, ir kreditai internetu būdavo suteikiami net darbo neturintiems žmonėms, nors jie būdavo labai nedideli. Tad kai kam nepavyko vėliau paskolų grąžinti ir tai galbūt tapo rezultatu dabar kartais esančios nuomonės, kad reikia bijoti tokių paskolų. Tačiau paprastai sveiko proto žmogus, kuriam prireikia pinigų, ateidamas į skolintojų svetainę, skaito visas sąlygas, susipažįsta. Jis įvertina savo galimybes, mąsto, ar galės grąžinti, ar jam apsimoka ir t. t. Tai laisvo žmogaus pasirinkimas, jis neprivalo imti tokios paskolos, niekas neprivalo.

Skolinimo sąlygos griežtinamos ir vis labiau saugios

Kalbant apie paskolos internetu greitai įvaizdžio gerėjimą, reikia prisiminti, kad sąlygos pasikeitė ir keičiasi vis labiau. Dabar tik puikius duomenis turintys asmenys, pakankamai uždirbantys ir neprasiskolinę gali gauti kreditus. Koks to tikslas? Kad neprasiskolintų tie, kam greitasis kreditas būtų pragaištis. Dauguma kreditorių dabar nebeskuba ir susigrąžinti skolininkų skolas, jeigu jie pradelsia. Teikiamos paskolų refinansavimo paskolos, kurios leidžia žmogui turėti daugiau laiko ir lengviau rasti būdų paskolos grąžinimui. Dar vienas palengvinimas – Lietuvos Banko nubrėžtos ribos, neleidžiančios užsidėti neribotas palūkanas. Taigi, dabar greitieji kreditai teikiami ir pigiau nei bet kada anksčiau.

Žmonių sėkmės istorijos – kodėl gi jų nepaviešinus?

Būtų šaunu, jeigu kreditai internetu kartais sudalyvautų sėkmingų žmonių istorijose. Kažkodėl žmonės nemėgsta kalbėti apie tai, kad jie skolinosi. Bet juk iš tiesų tai yra dalykas, apie kurį pasipasakoti verta. Dalykas, kuris gali atnešti sėkmę, įkvėpimą kitiems, esantiems panašiose situacijose. Kokios grupės galėtų pakalbėti apie savo sėkmės istorijas? Štai jos:

  • Verslininkai, kuriems reikėjo pradinio kapitalo. Kai kurie žmonės, žiūrėdami į sėkmingus verslininkus, su pavydu sako: jis tai „prie pinigo“. Tačiau nepagalvoja, kad tokiu tas žmogus tapo savo darbo, rizikos ir pastangų dėka. Išties, pati pradžia būna sunkiausia. Kuomet reikia pradėti, tačiau nėra, iš ko. Verslas stengiasi tuomet pritraukti visas įmanomas investicijas, iš kurių gali būti ir tokia kaip greitieji kreditai, laimintys vien dėl to, kad juos gauti išties paprasta.
  • Savarankiški darbuotojai, pirkę įrangą. Ne visi dirbantys sau yra tie, kurie būtinai turi sukūrę didelį verslą. Čia gali atsidurti ir žmonės, kurie tiesiog savarankiškai užsiima amatais. Gal pačioje pradžioje jiems reikėjo nusipirkti įrangos ir dėl to skolintis.
  • Sėkmingai išsiskyrę žmonės. Juk skyrybos kartais virsta dideliu finansiniu iššūkiu.
  • Studijas baigę asmenys, kurie tuo metu skolinosi, kad galėtų studijuoti.
  • Iš ligų išsivadavusieji, kuriems irgi prireikė skolintis ligos metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.