Kasos aparatų ir POS Sistemų pasaulyje

Šiandien nė viena prekybos ar viešojo maitinimo vieta neįsivaizduojama be kasos aparatų. Šie įrenginiai, kaip ir bet kuri kita technika, sparčiai tobulėja. Tad jeigu verslininkas įsigijo gana modernų kasos aparatą, visai nereiškia, jog po poros metų jam nereikės jau ieškoti kito, ypač jeigu labai trokšta  savo verslui suteikti moderniškumo veidą. Kiti, tuo tarpu, nori, jog jų kasos aparatai būtų klasikiniai ir ilgai tarnaujantys. Tiek vienu, tiek kitu atveju reikia teisingai įvertinti savo lūkesčius ir galimybes. Patartina gerai apmąstyti tokius aspektus:

  • Savo veiklos pobūdį ir mastą;
  • Numatomą verslo plėtros tempą;
  • Planuojamą apyvartą;
  • Galimą pinigų srauto intensyvumą;
  • Kasos aparatų kainų intervalą;
  • Grynųjų pinigų įrangos funkcionalumo nuostatas.

Jeigu jūsų pardavimai nėra labai dideli ir neparduodate didelio kiekio skirtingų prekių, tuomet tiks ir paprastesni kasos aparatai. Tokiais atvejais nėra jokio poreikio vesti atskirų prekių į sistemą ir jų stebėti. Sudėtingo kasos aparato funkcijos liks nepanaudotos, o pinigai bus išleisti vėjais.

POS sistemos – tai kompiuteriniai kasos aparatai, kurie yra šiuolaikiškas ir modernus sprendimas įmonėms, norinčioms suteikti savo klientams kuo geresnę aptarnavimo kokybę. POS sistemas naudoja viešbučiai, restoranai ir netgi parduotuvės. Jeigu Jums nebe užtenka įprasto kasos aparato ir norite ko nors naujo – POS sistemos gali būti būtent tai, ko ieškote.

Tegul POS sistema yra tik modernesnė kasos aparato atmaina – ji tuo ir patogi, nes turi gerokai daugiau funkcijų, nei įprasti aparatai:

  • Įmanomos visos kasos funkcijos. Tai labai efektyvu ir greita. Be to, labai patogu, jeigu ateityje jūsų verslo srityje prireiks kažkokių papildomų funkcijų. Nereiks pirkti kitos POS sistemos, tiesiog užteks įdiegti papildomas funkcijas.
  • Įmanomos nuolaidos. Su POS sistema labai paprasta ir patogu administruoti visas įmanomas nuolaidų sistemas. Profesionaliai sukonfigūruotas aparatas tiesiog nuskenuoja kortetes ir automatiškai nuolaidas pritaiko.
  • Sąskaitos faktūros. Dirbdami su POS sistemomis lengvai galėsite perduoti sąskaitas faktūras savo buhalterijos sistemai. Taip nekils jokių kliūčių tuoj pat tas sąskaitas atspausdinti klientams.
  • Visai nebūtinas interneto ryšys. Klaidingai manoma, jog POS kasos sistemos gali veikti tik esant interneto ryšiui. Skubame paneigti šią nuostatą. Net nesant internetui kasos aparatu galima naudotis ir visos jo funkcijos veikia be priekaištų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.