Paskola verslui: ar verta skolintis iš alternatyvių platformų?

paskolos verslui

Verslo plėtrai ir vystymuisi reikia nuolatinių investicijų. Ne visuomet finansiniai reikalai sekasi taip, kaip norėtųsi. O naujų idėjų įgyvendinimo stabdyti dėl to nesinori. Todėl geras sprendimas, kai su finansais sekasi ne taip gerai – paskola verslui. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, populiarėja alternatyvūs skolinimosi būdai. Tad jau kuris laikas verslui skolintis nereikia rinktis komercinių bankų, nes tai galima padaryti daug greičiau ir patogiau.

 

Kaip tai veikia?

Turbūt vienas svarbiausių privalumų, kodėl paskolos verslui alternatyviose platformose ir tarpusavio skolinimas tampa toks populiarus yra greitas klientų aptarnavimas. Skirtingai nei skolinantis iš bankų ar kredito unijų, alternatyvi paskola verslui yra  suteikiama bet kiek įmanoma trumpiausią laiką. Tereikia atversti skolinimosi platformą ir užpildyti paraišką. Dažniausiai prašomos paskolos paraiška įvertinama dar tą pačią dieną. Per vieną dieną priimamas sprendimas ir suteikiama verslo paskola bei pervedami pinigai.

 

Kaip grąžinti paskolą?

Alternatyvios paskolos verslui kaip ir bet kokios kitos grąžinamos pagal iš anksto sudarytą sutartį ir patvirtintą įmokų grafiką. Iš anksto numatoma  įmokų data, pagal kurią kiekvieną mėnesį reikia atsiskaityti už suteiktą paskolą. Be to, labai svarbu tai, kad skolintis alternatyviais būdais skatina ir tai, kad tokia verslo paskola suteikiama ne tik greitai, bet ir be daugybės papildomų biurokratinių etapų. Pavyzdžiui, nereikalingas užstatas, kurio kartais prašo kiti kreditoriai, skolinantis pinigus. Be jokio užstato, greitai ir patogiai verslui galima pasiskolinti iki 50 tūkst. Eurų dviejų metų laikotarpiui. Paskolos verslui suteikiamos tiek verslo pradžiai, tiek plėtrai, naujos įrangos įsigijimui, kitų įsipareigojimų padengimui ir verslo poreikiams. Kiekviena paraiška vertinama ir analizuojama individualiai.

 

Alternatyvios paskolos – lanksčios paskolos verslui

Vienas pagrindinių privalumų, kodėl verta skolintis iš alternatyvių platformų,  tai paskolų lankstumas. Štai Lietuvoje jau ne pirmus metus veikianti paskolų platforma CapitalBox savo klientams siūlo labai lanksčias paskolas. Pavyzdžiui, verslui labai svarbu,  ar galima būtų paskolą  grąžinti anksčiau laiko.  Pasitaiko atvejų, kai paskola verslui reikalinga sudėtingu laikotarpiu, o vėliau, situacijai pagerėjus, norisi  ją grąžinti kuo greičiau. Įprastai komerciniai bankai tam taiko papildomus mokesčius. Alternatyvių paskolų finansavimo platforma CapitalBox suteikia tokią galimybę nemokamai. Taip pat klientai patys gali lanksčiai reguliuoti įmokų dydį ir pakeisti jį pagal savo verslo poreikius.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.